Danoxide

Podobne wpisy


Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco

Nadstawki paletowe z drewna – dlaczego warto je wybrać?

Dodano: 2016-05-16 Przez: admin


 

Paleta nie zawsze jest wystarczająca do tego, aby solidnie zabezpieczyć produkty na czas transportu. W związku z tym stosuje się dodatkowe formy ochrony – jedną z najpopularniejszych są nadstawki paletowe drewniane. Dzięki nim w kilka chwil można przekształcić zwykłą europaletę w skrzynio-paletę!

 

Nadstawki na palety z drewna są tanim i skutecznym sposobem na zabezpieczenie towaru na czas przewozu. Używane są w szczególności do transportu towarów delikatnych i ciężkich,  Przede wszystkim utrzymują je na palecie w jednej pozycji, dlatego też nie ma ryzyka ich przesunięcia się i uszkodzenia. Ponadto także nadstawki mogą być dopasowane indywidualnie do rodzaju transportowanego towaru, na przykład mogą być wyposażone w specjalne przegrody, aby oddzielić od siebie różne rodzaje towarów, które pozostają stabilne na czas transportu – niezależnie od tego, jaki dystans mają pokonać.

 

Najważniejsze zalety nadstawek paletowych drewnianych:

 

Niektóre firmy oferują również nadstawki na palety jako moduły – można je łączyć i składać, aby uzyskać odpowiednie zabezpieczenie konkretnych towarów zależnie od ich wymiarów. Wówczas nadstawki są wyposażone w zawiasy i można dopasować je indywidualnie do danego transportu. Nadstawka może być też złożona, dlatego też nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowania.

 

W sprzedaży można też znaleźć dodatkowe pokrywy do nadstawek paletowych, nadstawki drewniane z przegrodami i podziałkami, modele z otworami na ręce do łatwiejszego przenoszenia. Niektóre firmy wykonują również nadstawki z logo, dlatego też mogą pełnić one jednocześnie rolę identyfikacyjną i reklamową.

 

Więcej informacji dotyczących nadstawek paletowych z drewna można znaleźć na stronach internetowych producentów.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy