Danoxide

Podobne wpisy


Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco

Kopiowanie w kolorze – ile to kosztuje?

Dodano: 2016-07-18 Przez: admin


 
Ksero zazwyczaj kojarzymy z czarno-białymi odbitkami, ale również nowoczesne maszyny kserograficzne są w stanie wykonać kopie w kolorze. Kiedy warto zdecydować się na takie rozwiązanie i z jakimi kosztami trzeba się wtedy liczyć?
 
Kopiowanie w kolorze jest wprawdzie dość rzadko stosowane, głównie ze względu na swoją dość wysoką cenę, niemniej jednak w niektórych sytuacjach to niezastąpiona pomoc. Dzięki ksero w kolorze można powielić różnego rodzaju materiały, zachowując ich oryginalną kolorystykę i czytelność, co nie zawsze jest możliwe w przypadku ksero czarno-białego.
 
Co można kserować w kolorze:

foldery reklamowe
fotografie
katalogi kolorowe
materiały reklamowe
odbitki kolorowe
pocztówki
prace artystyczne
prace dyplomowe
ulotki kolorowe
wizytówki
zaproszenia

 
Ksero kolorowe może być wykonane na różnego rodzaju papierach, przykładowo na papierach dekoracyjnych o wyższej gramaturze, dlatego też kopia może być dopasowana indywidualnie do życzenia klienta.
 
Przykładowe ceny ksero w kolorze:

1-5 sztuk A4 – 2 złote za sztukę
1-5 sztuk A3 – 3 złote za sztukę
6-100 sztuk A4 – 1,5 złotego za sztukę
6-100 sztuk A3– 2,4 złotego za sztukę

 
W przypadku wyższych nakładów można uzyskać jeszcze niższe ceny za ksero kolorowe. Warto również porównywać ceny w różnych punktach kserograficznych, ponieważ mogą różnić się nawet o kilkadziesiąt groszy. W niektórych punktach można otrzymać także zniżki studenckie.
 
Gdzie skorzystać z usługi kolorowego ksero?
Jeżeli chcesz skorzystać z usług tego rodzaju, adresy punktów, gdzie jest to możliwe, znajdziesz już teraz przez internet. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki słowa typu „kopiowanie warszawa”, aby znaleźć punkty działające w danej lokalizacji. Często na ich stronach internetowych można również uzyskać informacje dotyczące zakresu usług, a także sprawdzić cenniki.
 
Gdy wobec tego masz materiały, które chcesz powielić w kolorze i wysokiej jakości, warto skorzystać z usług kolorowego ksero. Dzięki tej usłudze możesz otrzymać praktycznie takie same kopie, ponieważ stosowane w kopiowaniu urządzenia najczęściej są w stanie dać bardzo dobrą jakość odwzorowania w wysokiej rozdzielczości.
 
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy